رزین امولسیونی

ماهیت شیمیایی : رزین کوپلیمر امولسیونی بر پایه منومر وینیل استات و آکریلات همراه با انواع فیلرها و مواد نرم کننده دیگر می باشد.

مشخصات فنی

مشاهده و دریافت کاتالوگ pdf

نام آزمون روش استاندارد آزمون نتیجه آزمون
شکل ظاهری —————- مایع نسبتاغلیظ سفید رنگ
PH (ASTM D 1293) ۵/۷ – ۵/۶
درصد مواد جامد (ASTM 2369) ۱ ± ۵۰
ویسکوزیته MYR Viscometr VR 3000,

Spindel No: 6, RPM: 30, 30 ºC

۶۰۰۰ – ۴۰۰۰  Mpas
ماهیت یونی —————- نانیونیک
حداقل دمای تشکیل فیلم (MFFT) (ISO 2115) ºC  ۰
منومر آزاد —————- کمتر از ۱ درصد
چگالی (دانسیته) (ASTM  D1475) g/cm³  ۱/۱ – ۰۶/۱

خواص شیمیائی

از مهمترین خواص این رزین می توان نفوذپذیری و چسبندگی بسیارعالی آن و شفافیت، ضد آب بودن و نرمی فوق العاده عالی فیلم آن را اشاره کرد.

نحوه مصرف

معمولا این رزین را بوسیله کارتک یا رولر نقاشی به پشت قرش های تافتینگ با ضخامت بالا (حدودا تا ۴ میلیمتر) اعمال می کنند. (میزان مصرف به تراکم تافت های فرش و ناهموار بودن پشت فرش بستگی دارد)

موارد مصرف

جهت پر کردن خلل و فرج پشت فرش تافتینگ و نگهداری پایل آن و جلوگیری از بیرون آمدن آنها و دادن زیر دست فوق العاده نرم به فرش تافتینگ می باشد.

شرایط نگهداری

شرایط مطلوب برای نگهداری این رزین بین ۵ تا ۳۵ درجه سانتی گراد می باشد و توصیه می شود از بسته بودن درب بشکه ها اطمینان حاصل نموده و از قرار گرفتن در دمای زیر صفر درجه سانتی گراد و اشعه مستقیم آفتاب جلوگیری بعمل آید. این رزین حداکثر به مدت یک سال در شرایط معمولی محیط قابل نگهداری می باشد.

بسته بندی

این رزین در بشکه های ۲۰۰ کیلوگرمی درب باز آهنی ارائه می گردد. امکان عرضه در بسته بندی های دیگر بنا به درخواست مشتری امکان پذیر می باشد.