مواد تعاونی رنگرزی و چاپ

ماهیت شیمیایی : مخیوطی از پلی متیل سیلیکون کندانسه شده با گلیسیرول منو استارات و پلی پروپیلن گلیکول لورات و پلی اتیلن استارات می باشد.

مشخصات فنی

مشاهده و دریافت کاتالوگ pdf

نام آزمون روش استاندارد آزمون نتیجه آزمون
شکل ظاهری —————- مایع غلیظ شیری رنگ
PH (ASTM D 1293) ۵/۰ ±  ۷
ماهیت یونی —————- نانیونیک

خواص شیمیائی                                                                

این محصول در آب سرد براحتی بصورت امولسیون در آمده و در درجه حرارتهای بالا پایدار مانده و خواص خود را از دست نمی دهد و هیچ اثری روی رنگ پارچه باقی نمی گذارد و در رنگ های صنعتی باعث براقیت فیلم رنگ و بالا بردن استحکام آن می شود. این ماده در آب حل نمی شود بلکه در آب بصورت امولسیون در می آید و تا دمای حدود ºC 130 مقاوم است.

موارد مصرف

برای از بین بردن کف ایجاد شده در اثر کاربرد دترجنت ها، در حمام های شستشو،  رنگرزی و تکمیل پارچه و همچنین در کارخانجات رزین و رنگسازی بکار می رود. 

نحوه مصرف

با توجه به میزان کف کنندگی دترجنت و تجربه افراد، ضد کف فوق برای یک دترجنت با کف متوسط بین ۲۵/۰ و ۰۵/۰ گرم در لیتر مصرف می شوند.

شرایط نگهداری

شرایط مطلوب برای نگهداری این محصول بین ۱۵ تا ۲۵ درجه سانتی گراد می باشد و توصیه می شود از بسته بودن درب بشکه ها اطمینان حاصل نموده و از قرار گرفتن در دمای زیر صفر درجه سانتی گراد و اشعه مستقیم آفتاب جلوگیری بعمل آید. این ماده حداکثر به مدت یک سال در شرایط معمولی محیط قابل نگهداری و پایدار مانده و رنگ و خواص آن تغییر نمی کند.

بسته بندی

این محصول در بشکه های پلاستیکی ۶۰ و ۲۰۰ کیلوگرمی درب بسته ارائه می گردد. امکان عرضه در بسته بندی های دیگر بنا به درخواست مشتری امکان پذیر می باشد.