انتی استاتیک و روغن نساجی

ماهیت شیمیایی : از ترکیبات پلی گلیکول اتر می باشد.

مشخصات فنی

مشاهده و دریافت کاتالوگ pdf

نام آزمون روش استاندارد آزمون نتیجه آزمون
شکل ظاهری —————- مایع صاف و شفاف (بی رنگ) و نسبتا غلیظ
PH (ASTM D 1293) ۵/۷ –  ۷
ماهیت یونی —————- نانیونیک

خواص شیمیائی

این ماده نرمی و لطافت مخصوصی به نخ های چله می دهد و همچنین به دلیل داشتن مواد آنتی استاتیک بار الکتریکی را کاهش می دهد و از ریزش و پارگی نخ جلوگیری می کند و باعث بالا رفتن راندمان بافت می گردد. این ماده به آسانی در آب سرد حل می شود و بدون بو بوده و اثر زردی روی نخ از خود بجا نمی گذارد و تا زمان زیادی کیفیت خود را روی نخ حفظ می کند این ماده مقاوم  در مقابل آبهایی با سختی بالا و سازگار با مواد آنیونیک، نانیونیک، کاتیونیک، اسیدی و قلیایی می باشد و به راحتی با شستشو از روی پارچه برطرف می گردد. (از تثبیت حرارتی قبل از شستشو خودداری شود.)

موارد مصرف

این ماده بـراى ایجاد نرمی و لطافت بر روی نخ های چله در زمان بافندگی استفاده می شود.

نحوه مصرف

این ماده بصورت خالص به مقدار ۱ الی ۳ درصد نسبت به وزن نخ و با توجه به میزان جذب و نوع نخ مصرف می گردد.

شرایط نگهداری

شرایط مطلوب برای نگهداری این محصول بین ۱۰ تا ۲۵ درجه سانتی گراد می باشد و توصیه می شود از بسته بودن درب بشکه ها اطمینان حاصل نموده و از قرار گرفتن در دمای زیر صفر درجه سانتی گراد و اشعه مستقیم آفتاب جلوگیری بعمل آید. این ماده حداکثر به مدت یک سال در شرایط معمولی محیط قابل نگهداری و پایدار مانده و رنگ و خواص آن تغییر نمی کند.

بسته بندی

این محصول در بشکه های پلاستیکی ۶۰ و ۲۰۰ کیلوگرمی درب باز ارائه می گردد. امکان عرضه در بسته بندی های دیگر بنا به درخواست مشتری امکان پذیر می باشد.