انتی استاتیک و روغن نساجی

ماهیت شیمیایی: مخلوطی از استر اسید های چرب مقاوم در برابر حرارت، روان کننده ها، امولسیفایرها، مواد آنتی استاتیک، ضد خوردگی و مواد اضافی دیگر می باشد.

مشخصات فنی

مشاهده و دریافت کاتالوگ pdf

نام آزمون روش استاندارد آزمون نتیجه آزمون
شکل ظاهری —————- مایع نسبتا بی رنگ کمی مایل به زرد
PH (ASTM D 1293) ۰/۷ –  ۰/۶
ماهیت یونی —————- نانیونیک

خواص شیمیائی

مصرف این روغن باعث کاهش اصطکاک بین نخ و سوزن ها می گردد و در نتیجه باعث کاهش استهلاک می گردد. این محصول به راحتی با آب مخلوط شده و با هر نوع آبی سازگاری دارد و به راحتی در اثر شستشو از روی پارچه پاک می گردد، هیچگونه خوردگی یا زنگ زدگی یا تاثیر منفی بر روی دستگاه ها ایجاد نمی نماید و تغییرات شرایط آب و هوایی را به خوبی تحمل می کند.

موارد مصرف

از این محصول به عنوان روغن بافت برای کاهش اصطکاک و روان تر کردن کار بافت در ماشین های گردباف با نخ های پلی استر پنبه و پلی استر به صورت ریسیده شده و فیلامنت استفاده می شود.

نحوه مصرف

به مقدار ۵/۰ الی ۰/۱ درصد نسبت به وزن کالا از این محصول بصورت خالص برای نخ های پنبه ای و مخلوط های آن و نخ های پلی استر و نایلون مصرف می شود.

شرایط نگهداری

شرایط مطلوب برای نگهداری این محصول بین ۵ تا ۳۵ درجه سانتی گراد می باشد و توصیه می شود از بسته بودن درب بشکه ها اطمینان حاصل نموده و از قرار گرفتن در دمای زیر صفر درجه سانتی گراد و اشعه مستقیم آفتاب جلوگیری بعمل آید. این ماده حداکثر به مدت یک سال در شرایط معمولی محیط قابل نگهداری و پایدار مانده و رنگ و خواص آن تغییر نمی کند.

بسته بندی

این محصول در بشکه های پلاستیکی ۶۰ و ۲۰۰ کیلوگرمی درب بسته ارائه می گردد. امکان عرضه در بسته بندی های دیگر بنا به درخواست مشتری امکان پذیر می باشد.